Akademicka 5


Data wpisu: 20 maja 2015 r.
Ostatnie zmiany: 20 maja 2015 r.
Autor: SFX


Akademicka 5 - bieg i marsz - 20 czerwca.


Akademicka 5 z Politechniką Koszalińską i Rozbieganym Koszalinem

Serdecznie zapraszamy na Akademicką 5 już 20 czerwca - bieg oraz marsz nordic walking. Oczywiście bez opłat startowych lecz z pakietem dodatkowych atrakcji :).

Biuro zawodów uruchomimy około godz. 10:00, zapisy będą prowadzone do 30 minut przed rozpoczęciem rywalizacji - start marszu zaplanowaliśmy na 11:30, a biegu na 12:00. Całość zakończy się nagrodzeniem zwycięzców około 13:30.

Trasa

Przygotowana trasa będzie zbieżna z tą, którą już część z Was poznała w ramach biegu realizowanego w 2014 roku z okazji 10 rocznicy wstąpienia do Unii Europejskiej. Dokładnie zmierzone 5 km poprowadzone dwiema pętlami i dobiegiem do nich. W ramach Akademickiej 5 odbędzie się też marsz Nordic Walking na dystansie około 2 km.

Nagrody

W ramach uczestnictwa możecie liczyć na atrakcyjne medale, które otrzyma każdy uczestnik po pokonaniu przygotowanego dystansu. Zwycięzcy marszu oraz biegu (pierwsze trójki kobiet i mężczyzn) otrzymają puchary.

Organizator

Organizatorem inicjatywy jest Politechnika Koszalińska, która korzystając z naszych doświadczeń zaprosiła Rozbiegany Koszalin - BIEGNIJMY.pl do realizacji.

Akademicka 5 z Politechniką Koszalińską i Rozbieganym KoszalinemAktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2014
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste