Akademicka 5


Data wpisu: 10 maja 2014 r.
Ostatnie zmiany: 10 maja 2014 r.
Autor: SFX

Udało się... pierwsze fotki już są!

5-kilometrowy bieg 10 lat w UE

Dziękujemy za pojawienie się tak liczną grupą na starcie. Wiemy już, że do mety dotarło ponad 210 zawodników, choć ich ostateczna liczba zostanie zaprezentowana wraz z wynikami.

Mamy nadzieję, że gorąca atmosfera Europejskiej Majówki również Wam się udzieliła, a dla ochłody dodam, że wyniki postaramy się przedstawić Wam jutro lub pojutrze, gdyż ogrom działań trochę utrudnia natychmiastowe ich przedstawianie...

Podamy jednak informacje o zwycięzcach :). Wśród kobiet najszybszą okazała się Zyta Kurowska (22'06"), która wbiegła na metę przed Karoliną Labudą oraz Agnieszką Konkel. Na najwyższym podium spośród mężczyzn stanął Mateusz Witkowski (17'04") - reprezentujący TKKF Koszalin, a po nim finiszowali kolejno Szymon Polak (18'17") z Rozbieganego Koszalina (BIEGNIJMY.pl) oraz Damian Wesołowski (18'24") z AZS UAM w Poznaniu.

Dla ogrzania się w cieple ekranu prezentujemy Wam nasze GALERIE ZDJĘĆ i liczymy na Was, by ją uzupełnić o kolejne ujęcia... zachęcam do przesyłania ich na nasz mailowy adres kontaktowy (max. 50MB / 1 list), lub przekazania ich w innej formie. Zamieścimy je na naszym serwerze.

Zachęcamy też do przekazywania swoich niezależnych OPINII O BIEGU...

Do zobaczenia na Leśnej Piątce 2014 #2/6 - w najbliższy CZWARTEK (15 maja).Aktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2014
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste